بیمه باران | محصولات بیمه زندگی باران | بیمه زندگی بازنشستگی

آیا بیمه باران را میشناسید؟ در این تورم های روز به روز و ناامنیتی های مالی، سرمایه گذاری و پس انداز یکی از راه های اطمینان خاطر و افزایش درآمد میباشد. اما آیا تنها راه پس انداز، افتتاح حساب بانکی میباشد؟ جواب این سوال خیر است.

بیمه باران راهی برای رسیدن به اهدافتان و سرمایه گذاری میباشد. بیمه زندگی باران از سال 1399 کار خود را آغاز نموده است.

خرید بیمه  از جمله راه حل هایی است که به تخصص خاصی نیاز ندارد. شما صرفا با خرید این بیمه سرمایه خود را در اختیار افرادی با دانش اقتصادی و سرمایه گذاران قرار میدهید. این افراد با دانش خود سرمایه شما را در رونق کشور به کار میگیرند تا بیشترین بازدهی را داشته باشند.

بیشتر بخوانید: مفهوم کلی بیمه چیست؟

بیمه باران انواع بیمه زندگی را با شرایط مختلف در اختیار بیمه گذاران قرار میدهد. در این نوشته قصد داریم به این مطالب اشاره کنیم:

 • انواع محصولات بیمه زندگی و بررسی عملکرد آنها
 • بیمه باران دقیقا با سرمایه بیمه گزار چه میکند؟
 • شرایط خرید بیمه زندگی باران چیست؟
 • چرا بیمه باران؟

بیمه باران و دلیل انتخاب آن چیست؟

اولا بیمه باران نیازهای دقیق بیمه ای کشور را بررسی کرده و متناسب آن پایه گذاری شده است. این بیمه ویژگی هایی داردکه باعث تمایز آن شده است. از جمله آن میتوان به خلاقیت، نوآوری و محصولات جدیدش اشاره کرد.

محصولات بیمه زندگی باران برای افرادی میباشد که دقیقا نیاز خود را برآورد کردند و به دنبال محصولاتی برای کسب بیشترین سود هستند. همگی محصولات باران ویژگی مشترکی دارند و آن تامین نیازهای مشتری در آینده میباشد.

همچنین این محصولات تمامی خطرهایی که بیمه گذار ممکن است در زندگی با آن مواجه شود را پوشش میدهد.

همچنین این بیمه دارای مزایای رقابتی دارد. که از جمله آن میتوان به ارائه محصولاتی متفاوت و متمایز با بقیه در حوزه بیمه زندگی و سرمایه‌گذاری اشاره کرد.

همچنین باران مجهز به بیمه گری سریع و سرمایه‌گذاری میباشد. در ضمن این بیمه انواع بیمه زندگی را با قیمت گذاری رقابتی ارائه میدهد.

[بیمه در ویکیپدیا]

به طور خلاصه فواید بیمه باران سه دسته کلی زیر است:

 • بیمه باران محصولاتی متفاوتی در حوزه بیمه زندگی و سرمایه‌گذاری ارائه میدهد.
 • مجهز به امکان بیمه گری سریع و در دسترس
 • ارائه انواع مختلف بیمه زندگی با امکان قیمت‌گذاری رقابتی

بیمه باران | محصولات بیمه زندگی

این نکته به همه ما کاملا روشن است که در بازار بورس، مسکن و طلا و ارز اصل پول شما مورد تهدید قرار میگیرد و نه تنها سودی نصیب شما نمیشود اصل سرمایه شما  هم ممکن است از بین برود. اما در شرکت‌های بیمه عمر و زندگی ارز سرمایه شما به هیچ عنوان مورد تهدید قرار نمیگیرد. بلکه موظف است سرمایه شما را در هر زمان که اراده کردید به شما بازگرداند.

انواع محصولات بیمه زندگی بیمه باران عبارت از :

 •  تبسم باران
 •  ترنم باران
 •  طراوت باران
 • نغمه باران
 • آوای باران
 • ارمغان ترنم

چه کسانی سرمایه گذار باران هستند؟

سرمایه گذاران بیمه باران شامل شرکت (ساخت) سرمایه، آب، خاک، توسعه (سهامی خاص)، شرکت گروه مالی دانایان پارس(سهامی عام) ، شرکت سرمایه‌گذاری دانایان پارس(سهامی عام) میباشند. 

بیمه باران با سرمایه بیمه گذار چه میکند؟

بیمه باران راهی مطمئن برای سرمایه گذاری میباشد. اما دقیقا این بیمه با سرمایه بیمه گزار چه میکند؟

سرمایه بیمه گذار در سبدی متنوع از دارایی ها سرمایه‌گذاری میشود. با این کار ریسک سرمایه کاهش پیدا میکند. اما در زمان بیمه نامه از شما سؤال میشود چه ریسکی را قبول میکنید.

برای مثال سه سبد کم ریسک، ریسک متوسط و سبد پرریسک سه نوع سبدی است که بیمه گذارترنم باید آن را انتخاب کند. همانطور که واضح است سبد کم ریسک کمترین نرخ بازدهی را دارد و سبد پرریسک نرخ بازدهی بالاتری را دارد. همچنین سبد با ریسک متوسط سود متوسطی دارد. و همچنین سبد با ریسک زیاد بیشترین سود با بیشترین ریسک را ارائه میدهد.

اما به طور کلی سود نهایی دریافتی هر سه سبد بیش از آن باشد که از سپرده بانکی می‌گیرید، و نیز ریسک هر سه سبد کم‌تر از ریسکی باشد که مثلاً در مشارکت در پروژه انبوه‌سازی ساختمان تقبل می‌کنید.

چگونه بیمه باران بخریم؟

شما در مرکز ما با عنوان کارگزاری بیمه، این امکان را دارید که بتوانید درخواست خرید بیمه زندگی باران را در این سامانه ثبت نموده و این بیمه نامه با دریافت مشاوره  و انجام مقایسه بین شرکت های مختلف خریداری نمایید. همین حالا درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین میتوانید به صورت حضوری به دفاتر ما مراجعه کرده و درخواست بدهید.

 

بیمه باران و معرفی کوتاه چند محصول بیمه زندگی

در بالا انواع محصولات بیمه زندگی را نام بردیم. همانطور که اشاره شد انواع محصولات عبارتند از تبسم باران، ترنم باران، طراوت باران، نغمه باران و آوای باران و ارمغان ترنم.

 

معرفی کوتاه ترنم باران

طرح ترنم باران در واقع روی پول پنهان شما سرمایه گذاری میکند. پول پنهان پولی است که به طور ناخواسته هر روز از دست میدهیم. با انتخاب این محصول این پول های پنهان را پس انداز میکنید.

مبالغ حق بیمه هم به صورت ماهانه سالانه یا یکجا میتوانید پرداخت کنید. به سرعت هم بیمه نامه شما صادر میشود. ازبارزترین ویژگی این بیمه نامه میتوان به سود تضمینی ۱۶ درصد برای یک دوره ۵ ساله اشاره کرد.

از امکانات دیگری که بعد از خرید این محصول در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توان به مشاهده وضعیت سرمایه‌گذاری‌تان اشاره کرد (در هر مقطعی هم می‌توانید این کار را بکنید).

[درمورد بیمه عمر بخوانید]

 

 

معرفی کوتاه طراوت باران

در این روزگار و این جغرافیا پیشامدهای غیرمترقبه زیادی از جمله کرونا، زلزله، سیل و... رخ میدهد. درکنار اتفاقاتی نظیر فوت ممکن است فرد دچار نقض عضو یا آسیب‌های این‌چنینی شود. در چنین شرایطی فرد باید بتواند همچنان به زندگی‌اش ادامه دهد و خانواده را هم تأمین کند. بیمه باران با ارائه محصول بیمه زندگی طراوت باران، آمده این امکان را به سرپرست‌های خانوار داده تا خانواده خودشان را در شرایطی که خودشان نبودند یا از کار افتاده شدند یا بیماری‌ای گرفتند، بیمه کنند. این‌طوری اگر، اتفاقی بیفتد، همان مبلغی که در ابتدای بیمه‌نامه تعیین شده به خانواده پرداخت می‌شود.

 

معرفی کوتاه طراوت باران ( سرمایه کاهشی)

همیشه ترسی وجود دارد که ما اگر از دنیا رفتیم قسط واممان را چه کسی پرداخت کند؟ برای حل این دغدغه بیمه باران محصولی را ارائه کرده که در صورت فوتی تمام قسطتان را یکجا پرداخت شود.

 

معرفی کوتاه نغمه باران

این بیمه ترکیبی از دو محصول بیمه ای فوق میباشد. با انتخاب این محصول بیمه زندگی امکان مدیریت پول و سرمایه‌گذاری آن را به عهده بیمه باران قرار میدهید. جدای از تضمین سرمایه‌اینده، سرمایه‌ای هم برای استفاده‌کنندگانی که تعیین می‌کنید که اگر اتفاقی برایتان افتاد، بتوانند از آن بهره ببرند.

 

معرفی کوتاه آوای باران

این محصول بیمه‌ای، هیچ محدودیت سنی‌ای ندارد. شما تا پایان عمر می‌توانید از این بیمه‌نامه استفاده کنید و اگر زمانی فوت کردید، همه سرمایه فوت به استفاده‌کنندگان خواهد رسید می‌توانند از آن بهره ببرند.

 

معرفی کوتاه تبسم باران

همانطور که میدانید افراد با اهداف متفاوت اقدام به بهره گیری از بیمه میکنند. از جمله این اهداف میتوان به تأمین آتیه، حمایت از درآمد خانوار در شرایطی که سرپرست اصلی را از دست بدهند و … اشاره کرد. این محصول تمامی این اهداف را یکجا پوشش میدهد.

در بیمه زندگی تبسم باران، ۵ نفر به صورت هم‌زمان می‌توانند تحت پوشش قرار بگیرند و همچنین از امکان پس‌انداز و سرمایه‌گذاری هم بهره ببرند.